E FUNDIT/ Dinamon e "braktis" trajneri dhe Miccoli (FOTO LAJM)
Ja si do të duket "shqiponja dykrenare" në Çair (VIDEO)

Me ne fund ne SHKUP ze vend edhe shqiponja dykrenore....

Posted by The Albanian on 2016-02-16
Sot në Çair do të inaugurohet monumenti i "Shqiponjës dykrenare". Ky monument është vendosur në rrethrrotullimin që kufizon këtë komunë me Butelin, shkruan Portali Albeu.

Monumenti është punuar në Tiranë dhe ka kushtuar 15 mijë Euro, ndërsa vendoset me rastin e 15-vjetorit">15-vjetorit te fillimit te luftës së UÇK-së në Tanushë.

Si mund të shihet në videon e mësipërme gjithcka është gati për inaugurim. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2016, ora 14:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori