E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Ja sa shpejt i transportojnë arkat (VIDEO)
Këto puntorë kolumbianë kanë gjetur mënyrën e duhur për të transportuar shishet sa më shpejtë. Për të mos shumë lëvizje lart e poshtë duket se ato kanë gjetur mënyrën e duhur dhe të menjëhershme.

Sicc shihet dhe nga imazhet ato vendosin dy kuti sipër njëra tjetrës, një që e përdor si ulëse puntori dhe një tjetër që e ngjit nga pas.

Një favor tjetër që ato kanë në vendin ku punojnë është pjerrësia e cila i lejon ta kryejnë këtë lloj transporti. /albeu.com/

Shtuar më 12/01/2015, ora 08:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori