Ja sa ka kushtuar kënga dhe videoklipi i "Redrum" (FOTO & VIDEO)

Era Istrefi, javën që e lamë pas ka publikuar projektin e saj më të ri "Redrum", i cili ka arritur miliona klikime.

Se sa kanë kushtuar shpenzimet për realizimin e këtij projekti e mësoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm./Albeu.com/

Shtuar më 04/03/2017, ora 16:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori