Ja rrahjet më të famshme gjatë emisioneve televizive (VIDEO)
Pëlqej
Përplasja fizike mes Frashër Krasniqit dhe Milaim Zekës gjatë debatit televiziv në studion e Klan Kosovës, ka bërë që rrjetet sociale të merrem gjatë më këtë çështje.

Edhe pse e para e këtij lloji në mediat shqiptare, përplasjet fizike në studio janë një fenomen i njohur në botë, sidomos në vendet aziatike.

Portali Albeu.com ju sjell një video përbledhje të dhjetëra përplasjeve fizike në studiot televizive.Shtuar më 30/09/2017, ora 14:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori