Ja pse nuk duhet ti hidhni këpucët e vjetra (VIDEO)
Kpuca është një ndër aksesorët më të përdorur gjatë përditshmërisë sonë. Këpucët me shkëlqim për festat e fundvitit janë dhe trendi më i fundit.

Përmes videos ju do të mësoni se si ti transferoni këpucë tuaja pa i flakur ato. /albeu.com/

Shtuar më 23/12/2015, ora 15:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori