Ja momenti kur këshilltari i PD-së i hedh në fytyrë dokumentet Veliajt (VIDEO)
Një konflikt i ashpër ka nisur sot mes Fabian Topollaj dhe Erion Veliajt në Këshillin Bashkiak.

Këshilltari i djathtë ka akuzuar Veliajn se po provokon me kërkesën e tij për të zhvendosur çadrën e protestuesve.

Topollaj ka hedhur një tufë me letra në drejtim të Veliajt, në të cilat ishin edhe aktet që do të kalonin në rend dite për diskutim.
Ai ka marrë mikrofonin dhe ka sulmuar Veliajn duke e quajtur hajdut dhe më pas është larguar.

Veliaj i është kthyer: “Je dhe pedagog ti, shiko si sillesh, i hodhe fondet e ekselencës këtu… /albeu.com/

Shtuar më 20/02/2017, ora 20:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori