Ja momenti kur i riu vetëvritet në aeroportin e Rinasit (VIDEO)
Çasti kur i riu 23-vjeçar që kreu akt vetëvrasjeje në aeroportin e Rinasit është publikuar nga televizionit “Ora News”.

video tregohen çastet kur Juglend Kapllanaj ka hipur mbi tarracën e ndërtesës ku operojnë kompanitë e fluturimeve dhe ajo e administrimit të terminalit.

Pasi forcat e komisariatit të Rinasit i janë afruar 23 vjeçarit dhe kanë tentuar të negociojnë, por ai nuk ka komunikuar dhe është hedhur nga afro 8 metra lartësi.

Ai u dërgua menjëherë në spital, por nuk arriti t’u mbijetonte plagëve të marra./Albeu.com/
Shtuar më 01/09/2016, ora 22:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori