Ja kështu shprehet dashuria për liderin (VIDEO)
Filmi "The Interview" ka risjellë në vëmendje diktatorin e Koresë së Veriut, Kim Jong.

Mes tyre, këto ditë spikat videoja ku koreano veriorët shprehin çuditshëm dashurinë për liderin e tyre, duke u munduar me çdo kusht t'i afrohen më shumë liderit.

Shihni videon e mësipërme dhe "mësoni" se çfarë do të thotë të duash liderin. /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2015, ora 10:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori