13 tetor, Meta cakton datën re të zgjedhjeve lokale (VIDEO)
Ja çfarë thotë Noizy pas plagosjes në Prishtinë nga vëllai i Cozmanit (VIDEO)
Reperi i njohur, Noizy ka folur për herë të parë për mediat pas plagosjes në qendër të Prishtinës.

Ai ka treguar se nuk ka pasur asnjë dëmtim serioz, duke mos pranuar dhe që ka marrë plagë. Nga ana tjetër, Noizy u shpreh se e vërteta e ngjarjes do të merret vesh pasi të publikohen videon e asaj që ka ndodhur brenda në hotel./Albeu.com/
Shtuar më 13/09/2016, ora 20:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori