Ja çfarë do të bëjë Daut Haradinaj nëse Ramushi ekstradohet në Serbi (VIDEO)
Deputeti i AAK-së, njëherësh dhe vëllai i liderit të kësaj partie, Daut Haradinaj, i ftuar në "Kojshia", ka thënë se është ndjerë keq për arrestimin e vëllait të tij.

Daut Haradinaj ka thënë se arrestimi i Ramushit në bazë të një fletarresti të Serbisë është absurde për shkak se vetë Serbia është një vend që ka kryer krime lufte në Kosovë.

I pyetur se çfarë do të ndodhë nëse Ramushi ekstradohet në Serbi, ka thënë se përgjigjia e tij ishte shumë e fuqishme, Dauti ka tënë se do të luftojë deri në fund për lirimin e tij. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2017, ora 09:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori