Ja çfarë ndodh nëse ndaleni në autostradë (VIDEO)
Ndalimi në autostradë është një pikë kërcënuese për të cilën duhet të bëjmë kujdes. Në video jepen imazhet se çfarë i ndodhi një gruaje e cila u ndal në cep të autostradës.

Në momentin që ajo ka ndaluar dhe është spostuar në qoshen e autostradës një gomë ka goditur atë dhe derën e makinës, por që fatmirësisht ky incident ka kaluar vetëm me disa lëndime të vogla. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2015, ora 13:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori