Ja çfarë ndodh kur luan me rrezikun (VIDEO)
Arma është një mjet me të cilin gjithmonë duhet të bëhet kujdes, pasi në një moment pakujdesie ai mund të shkaktojë pasoja të rënda për veten.

Në imazhe shohim një djalosh i cili mban në duar dy armë zjarri, me tyta të gjata, dhe hedhshenj duke tërhequr këmbëzat e njëra-tjetrës.

Janë disa mjete me të cilët nuk mund të bësh lojra prandaj, duhet të shmangeni lojërat me rrezikun për jetën. /albeu.com/
Shtuar më 29/01/2015, ora 09:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori