Ja çfarë ndërshkimi u jepet këtyre nxënësve (VIDEO)
Shpesh ne kemi prirjen qw tw shikojmw dhunwn e ushtruar ndaj nxwnwsve, njw dukuri e cila shifet rwndom nw shkolla. Dhuna wshtw e formave tw ndryshme duke filluar nga ajo fizike nw atw psikologjike.

Në këtë video të regjistruar në Gana, shikohet se si mësuesja keqtrajton nxënësit e saj pasi këta të fundit nuk kanë bërë detyrat e shtëpisë.

Përmes imazheve shihen dy nxënës të cilët janë shtrirë, presin që mësuesja e tyre Kristiana Ovusu, të hip mbi ta dhe t’i ndëshkojë. Kjo është një mënyrë e cila ishte ushqtruar për një kohë të gjatë por mesa duket nga policia nuk ka pasur asnjë reagim. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2015, ora 09:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori