Ja çfarë i ndodh HTC 10! (VIDEO)
Kompania HTC së fundmi ka prezantuar modelin më të fundit të telefonit të tij HTC 10, kjo pajisje është testuar menjëherë për qëndrueshmëri.

Përmes videos ju do të shikoni momentin kur ndaj HTC 10 kryet testi i gërvishtje dhe për qëndrueshmëri të ekranit. Për më tepër detaje shikoni videon.
Shtuar më 11/05/2016, ora 13:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori