Ja çfarë bëjnë rusët e tërbuar rrugëve të Rusisë (VIDEO)
Rusia është nga vendet ku ka shumë aksidente dhe shumë video në You Tube kanë pamje nga aksidente, për shkak se çdo makinë në Rusi e ka një kamera regjistrimi.

Ndërsa, në videon më lart janë 10 aksidentet më të çuditshme në mbarë Rusinë./albeu.com/
Shtuar më 05/01/2015, ora 17:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori