Ja çdo të thotë të shpëtosh nga mrekullia (VIDEO)
Në imazhet e kësaj video ju do të shikoni disa nga rastet ku fati ka qenë prezent më shumë se kurrë. Mendoni sikur ju po lëvizni me makinë dhe para jush rrokulliset një kamion dhe ju lumturoheni se ishin sekondat ato që ju shpëtuan nga një tragjedi.

Në këtë përmbledhje aksidenteshrrezikshme është e vështirë të mendohet mbijetesa, por që fati duket se ka qenë në anën e këtyre personave të cilët nuk kanë pësuar asnjë lëndim nga këto aksidente të frikshme. /albeu.com/
Shtuar më 19/04/2015, ora 10:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori