Ja çastet kur Rezarta Shkurta solli në jetë vajzën (FOTO-VIDEO)
Këngëtarja Rezarta Shkurta ka ndarë me të gjithë miqtë dhe ndjekësit e saj ne Instagram një video ku tregon sjelljen ne jetë të vajzës së saj.

"Sa herë e shoh këtë video përlotem. Dita më e bekuar e jetës sime, të njoha ty vogëlushja ime", ka shkruar ajo.

Fansat e saj menjëherë kanë reaguar, teksa janë prekur nga mesazhi që Rezarta përcolli. /albeu.com/
Ja çastet kur Rezerta Shkurta solli në jetë vajzën (FOTO-VIDEO)

Shtuar më 08/10/2014, ora 17:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori