Ja aksioni i policisë në një lokal nate (VIDEO)
Një kontroll i policisë i kryer në një lokal nate, ka bërë shoqërimin në polici të 26 balerinave shqiptare dhe të huaja. Pamjet ekskluzive të ofruara në emisionin "Oktapod", tregojnë qartë kontrollin e policisë në një lokal nate, ku janë shoqeruar në drejtorine e policisë 26 femra, balerina shqiptare dhe të huaja.

Gjithashtu midis këtyre femrave, 2 ishin nën moshën 18-vjeç. Një tjetër ishte në kërkim nga policia, pasi ishte denoncuar si e humbur nga familjaret e saj. Kjo ngjarje i takon datës 31 gusht 2015. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2015, ora 17:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori