Incidenti i pazakontë i ndodhur Titos në Suedi (VIDEO)
Video e një incidenti të pazakontë të ndodhur liderit të Jugosllavisë Josip Broz Tito gjatë vizitës së tij në Suedi në vitin 1976 është publikuar në internet ditët e fundit.


Ndërsa Tito po zbriste nga makina, ndihmësi i tij Mark Rapo del nga ulësja e pasagjerit dhe e përplasë derën e makinës mbi dorën e Marshalit. Titos gati sa nuk iu këputën tre gishta, por ndihmësi reagoi menjëherë, pasi Marshali bërtiti. /albeu.com/


Shtuar më 01/10/2013, ora 11:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori