Incidenti/ Balerina ngre këmbët dhe... ndodh e papritura (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Si çdo balerinë profesioniste, edhe Alba Hoxha, që performon në emisionin investigativ “Stop”, është hasur me një incidentvogël.

Siç duket edhe në këtë vide të disa ditëve më parë Alba, ka qenë duke performuar një spërkatë vertikale, teksa në momentin që ka ulur këmbët është ngatërruar me getat që kishte veshur.

Një incident i vogël, të cilin Samiri e kaloi me nota humori. Minuta 06:10. /Albeu.com/

Shtuar më 12/01/2017, ora 08:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së