E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Imituesi 4 vjeçar i Bruce Leen (VIDEO)
4-vjeçari kinez shfaqet duke imituar Bruce Leen yllin e arteve marciale. Vogëlushi kinez nga imazhet në video shihet se arrin të bëjë lëvizje të njëjta më Leen.

Djaloshi qëndron para televizorit dhe fillon me imitimin e lëvizjeve të yllit të arteve marciale, lëvizje që duket se i bën pa asnjë vështirësi. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2015, ora 11:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori