Ija e Besit mbështet studentët, u jep një mesazh të fortë (VIDEO)
Protesta e studentëve po merr përmasa të mëdha.

Në mbështetje të tyre kanë dalë shumë personazhe të njohur të ekraneve shqiptare.

Një ndër to është edhe Ija e Bes Kallakut e cila nëpërmjet një videoje në Instagram ka dhënë një mesazh për të gjithë studentët.

Ija u bën thirrje studentëve të vazhdojnë protestën për të drejtat e tyre dhe shprehet se nëse do e kishte të mundur, edhe ajo do u bashkohej.

"E mbeshtetet nena protesten e studentave, nena eshte me ju, vazhdoni se une jam icik e semure po kisha ardh perpara jush, vazhdoni protesten sic e keni nis, per te drejtat tuaja, jeni e ardhmja e Shqiperise", shprehet Ija.
Shtuar më 08/12/2018, ora 15:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori