Ide e çmendur, xhiro në borë i lidhur pas makinës (VIDEO)
Çmenduritë shpesh janë dhe mënyra më e mirë për tu argëtuar i tillë është dhe veprimi i këtij qytetari rus i cili ka zgjedhur të bëjë xhiro me kolltuk i lidhur pas një makine.

Ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit Krasnoyarsk të Rusisë, ku Alexander Shapovalov kishte vendosur ta hidhteplehra kolltukun e vjetër, por në mbrëmje i erdhi një ide.

Nga imazhet shikojmë se rruga ishte e boshatisur nga njerëzit dhe ai ka zgjedhur të bëjë realitet idenë e tij për të bërë xhiro në borë. /albeu.com/
Shtuar më 24/01/2015, ora 16:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori