"I ka ngjarë babit", Besi zbulon pasionin e veçantë të së bijës (FOTO LAJM)
Bes Kallaku dhe Xhensila janë ndër personazhet më të dashur të showbizit shqiptar. Secili i suksesshëm në fushën e vet, dyshja kanë arritur të kenë shumë fansa dhe njerëz që i duan.

Ata janë edhe pridër të një vajze me emrin Ajka, dhe nuk ngrurojnë t’a shfaqin atë në mediat sociale. Kështu ka ndodhur edhe ditën e sotme, ndërkohë që familja kanë vendosur të kalojnë një ditë në natyrë.

Përpos të tjerave Besi na ka zbuluar edhe pasionin e veçantë të së bijës. Teksa shihen së bashku në mes të një lëndine me dele, aktori ka treguar se Ajka i ka shumë qejf kafshët.

“Ka ngjarë nga babi, dashuria për kafshët. Në fakt edhe mami ka dashuri për një kafshë si puna ime”,-ka shkruar ai në mbishkrimin e videos, duke e kthyer në formë shakaje batutën me Xhensilën. Ata duket se janë kënaqur shumë larg zhurmës dhe rutinës së përditshme.
Shtuar më 15/10/2019, ora 15:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori