I dehuri noton në mes të rrugës (VIDEO)
Një burrë i dehur ka shfrytëzuar përmbytjet e shkaktuara nga reshjet e shumta të ditëve të fundit në Bosnjë e Hercegovinë, duke notuar në ujin e mbledhur në qendër të Knezhice, në afërsi të Bosanska Dubica.

I moshuari ishte aq i dehur saqë u shtri në rrugë dhe filloi të notojë si të ishte në det.

Shihni më sipër videon. /albeu.com/
Shtuar më 07/08/2014, ora 17:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori