I bie qepenit me kokë, shihni si shpëton mirë Salsano Rrapi (VIDEO)
Aktori dhe prezantuesi i "Portokallisë", Salsano Rrapi është përplasur keq me qepenin e një garazhi makinash.

Për pasojë, aktori bie në tokë duke shkaktuar një skenë shumë për të qeshur.

Olti Curri publikoi në profilin e tij në rrjetet sociale një video humoristike, ku Salsano shfaqet duke i rënë me kokë një qepeni në hapje e sipër, por aktori i fokusuar te telefoni i tij nuk e vë re dhe e i bie me kokë.

“Shikoni si shpëton Salsano Rrapi për mrekulli”, shkruan Olti Curri. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2018, ora 13:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori