Hyrja e Bashës në bashki dhe betimi (VIDEO LAJM)
Lulzim Basha gjatë betimit
Betimi i Bashës si kryebashikiak i ri i Bashkisë së Tiranës.Shtuar më 25/07/2011, ora 19:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori