Horror ne spital, qeni kafshon foshnjën dhe ushqen të vegjëlit e tij (VIDEO)
Policia indiane po heton pas shfaqjes së një video të tmerrshme që tregon një qen të që mbante trupin e një foshnjeje të sapolindur jashtë një spitali në Indi, përcjell albeu.com.

Kalimtarët e tronditur kanë filmuar kafshën me foshnjën në gojë ndërsa ua dërgonvegjëlve të saj të uritur.

Ngjarja e rëndë është e rregjistruar në Gopalganj, në Indi.

Sanjay Soni, oficeri i policisë së qytetit, tha se oficerët tani po punojnë për të identifikuar fëmijën dhe për të gjetur se si e mori qeni nga brenda spitalit.

Nuk është e qartë nëse foshnja ishte e gjallë ose e vdekur kur kafsha e gjeti atë dhe ua dërgoi të vegjëlve të saj. /albeu.com/


Shtuar më 06/12/2017, ora 17:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori