Horror në Romë, i këput kokën me sëpatë shërbyeses (VIDEO)
Një tragjedi dhe ngjarje horror është shënuar në kryeqytetin e Italisë, në Romë.

35-vjeçari Federiko Leoneli ka tentuar ta përdhunojë ndihmësen shtëpiake, ukrainasen Oksana Marcenjuk.

Sipas mediave italiane, Leoneli së pari e ka prerë me thikë ukrainasen e më pas me sëpatë ia ka këputur kokën.

Policia e ka gjetur agresorin monstër në vendngjarje, ndërsa ai është munduar tiu ikë karabinierëve.

Forcat policore e kanë ndjekur, e gjatë përndjekjes e kanë qëlluar, gjë e cila i shkaktoi vdekjen italianit . /albeu.com/

Shtuar më 25/08/2014, ora 14:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori