Hoqi këpucët në avion, plas sherri në 9 mijë metra lartësi (VIDEO)
A ju ka ndodhur ndonjëherë që një pasagjeravion të heqë këpucët duke qelbur erë të gjithë sediljet aty pranë?

Kështu ka ndodhur këto ditë në njërin prej udhëtimeve na Glasgoë në Tenerife me RyanAir, por njëri prej udhëtarëve nuk ka qenë aq i duruar duke i përleshur me zonjën që kishte hequr këpucët.

Fillimisht ai i ka kërkuar që të veshë këpucët, por kur ajo ka refuzuar ka shpërthyer një konflikt fizik mes bashkëshortit të saj dhe një tjetër udhëtari.

Pamjet janë filmuar nga një tjetër pasagjer dhe po bëjnë xhiron e rrjeteve sociale. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2019, ora 09:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori