Histori shqiptare/ “Polici i “Portokallisë” pret flokët në errësirë...(VIDEO)
Aktori i humorit Florjan Binaj, ka prekur një tematikë problematike në Shqipëri, e cila lidhet me ikjen e dritave.

Ai ka shkuar për të prerë flokët, por çfarë ka ndodhur më pas?

E njëjta rutinë, aq sa tashmë është kthyer në një normalitet dhe çdo qytetar duhet të përballet me këtë realitet të vështirë. /albeu.com/
Shtuar më 19/01/2016, ora 12:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori