EMOCIONUESE/ Ja si u shpëtua me helikopter fëmija 5 muajsh në Burrel (VIDEO)
Efektivët e Forcës Ajrore kanë mundur të shpëtojnë familjen Gjetani në fshatin Lis në Burrel.

Ata kanë shpëtuar një grua shtatzënë dhe fëmijën e saj, vajzën tre vjeçe.

Bashkëshorti i saj dhe të dy prindërit e tij nuk kanë pranuar të evakuohen nga banesa, me gjithë insistimin e ushtarakëve në këtë operacion.

Në videon e mësipërme mund të shihni operacionin se si janë shpëtuar pjesëtarët e familjes Gjetani.

Pasi i kanë shpëtuar jetën, pilotët e kanë puthur beben në ballë. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2016, ora 17:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori