Harroni filmat, kjo pamje e vërtetë po tmerron botën (VIDEO)
Pëlqej
Dikush ishte aq i guximshëm sa të injoronte paralajmërimet e shërbimeve emergjente dhe të qëndronte në shtëpinë e tij kur erdhi cunami i fuqishëm.

Videoja e kapur, tregon se sa shpejt mund të shpërndahet cunami, duke marrë gjithçka me vete.

Në fillim duket si një përmbytje e thjeshtë, por më pas dallga e ujit arrin në kulmin e ndërtesave.


Shtuar më 11/10/2018, ora 10:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori