Harlem Shake në ceremoninë e dasmës (VIDEO)
Një zbavitje jashtë programi në martesën e çiftit Abby dhe Nate. Gjatë ceremonisë së martesës disa nga të ftuarit dhe çifti kanë nisur të kërcejnë Harlem Shake.

Një menyrë e vecantë për ta bërë këtë ceremoni të paharrueshme. /albeu.com/
Shtuar më 06/06/2013, ora 11:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori