Haradinaj me gjithë fëmijë në protestë (VIDEO)
Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, është nisur me fëmijë drejt sheshit “Zahir Pajaziti” për t'u bashkuar me të tjerët. Bashkë me të janë edhe deputetët e AAK’së dhe shumë bashkë përkrahës të tij.

Haradinaj kishte premtuar ditë më parë që në manifestimin e organizuar do të marrë pjesë me fëmijë dhe do të jetë paqësor. /albeu.com/

Shtuar më 28/11/2015, ora 14:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori