Hakerët serbë sulmojnë faqen e ambasadës së Shqipërisë në Kosovë (FOTO & VIDEO)
Pëlqej
Hakerët serbë kanë sulmuar llogarinë zyrtare në “Tëitter” të ambasadës së Shqipërisë në Kosovë.

Faqja zyrtare e Ambasadës së Shqipërinë në Kosovë është sulmuar gjatë ditës së sotme dhe në të është vendosur një parullë: "Kosova është Serbi”, por gjithsesi pas disa minutash, faqja u mor sërish nën kontroll.

Ky është mesazhi për shqiptarët dhe institucionet e tyre të rreme, e të vetëshpallura në vendin tonë historik”, shkruhet në një post të hakerave. Hakerët kanë shkruar edhe se Franca është mike e tyre, e Serbisë dhe e popullit serb. /albeu.com/

Hakerët serbë sulmojnë faqen e ambasadës së Shqipërisë në Kosovë

Shtuar më 10/01/2017, ora 17:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori