Habit Arian Çani: Rama ngacmon seksualisht Bashën në Kuvend (VIDEO)
Gazetari Arian Çani i ftuar në "360 Gradë" në Ora News ka bërë një deklaratë të pazakontë në lidhje me kryeministrin Edi Rama dhe gjestet e tij në Kuvend.

Sipas Çanit, Rama kryen gjeste erotikeKuvend dhe me këtë vë në siklet kryedemokratin Lulzim Basha.

Çani: A e keni parë kur hyn në Parlament? Kjo është natyra e skuthit.

Po të ulesh me Lul Bashën dhe të futesh në tripat më të thella të trurit, Lul Basha është në hall të madh se sa do i mirë që është në artikulim, është në hall të madh.

Çfarë t'i bësh një personazhi të tillë si Edi Rama i cili operon me mjete jo politike, që mund të jenë erotike, artistike. Ai do që njerëzit ta ndjenjë, jo ta kuptojnë. Kjo është e tmerrshme... /albeu.com/

Shtuar më 05/01/2018, ora 11:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori