GTA V publikon trajlerin (VIDEO)
Është lëshuar trajleri për lojën Grand Thelf Auto V. Rockstar Games, dhe duket se këtë herë ka ndërtuar një super-lojë. Teknologjia e lartë e përdorur duket se do të sjellë për lojën një sukses të garantuar.

Loja pritet të hidhet në treg në fillim të vitit 2012. Grand Theft Auto V vjen katër vite pas hedhjes në treg të Grand Theft IV (2008).

Që prej daljes së lojës së parë Grand theft Autovitit 1997 dhe deri më sot janë shitur 114 milion. kopje /albeu.com/


Shihni videon e GTA V:


Shtuar më 03/11/2011, ora 10:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori