Gruevski si Eminem, publikohet hiti "Real VMRO" (VIDEO)
"Shantazh, VMRO-ja është këtu, shitësit e mjegullave në këtë shtet, kriminelë, falsifikitorët, ne nuk jemi as engjëj e as të vërtetët".

Ky është refreni i hitit të ri, i frymëzuar nga super-hiti i Eminem, "Real Slim Shady", por me fjalitë e ish-kryeministrit Nikolla Gruevski dhe e quajtur "Real VMRO". /albeu.com/
Shtuar më 26/01/2016, ora 17:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori