Gruevski: Shqiptarët gabuan anën (VIDEO)
Pëlqej
Rrallë herë eshte pare duke folur për televizionet kosovare.

Por ish-kryeministri maqedonas, Nikolla Gruevski, tashme si lider i opozitës vendosi të shprehet për Klan Kosovën.

Ai në një intervistë ekskluzive ndër të tjera tregoi pse nuk ka qenë asnjëherë në vizitë zyrtare në Kosovë.

Më tutje Gruevski tregoi edhe për majin e 2015-tës në Kumanovë, dhe se si intervenoi vet si kryeministër i atëhershëm. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2017, ora 22:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori