Basha përgatitet për "17 Majin" e dytë dhe futjen në zgjedhje
Gruaja zgjohet e tmerruar pasi u kafshua nga gjarpri gjigant (VIDEO)
Ky është momenti i tmerrshëm kur një piton kafshën në këmbë një pensioniste, ndërsa ajo po flinte.

Zvarraniku kishte hyrë në shtëpinë e saj përmes tualetit.

Kaew Sudsopha, 75 vjeç, ishte në shtrat kur pitoni hyri në dhomën e saj në Bangkok të Tajlandës.

Kamerat e sigurisë të instaluaradhomën nga djali i gruas për ta vëzhguar atë, tregon gjarprin e madh që rrëshqet nëpër dhomë.

Gruaja ngrihet e traumatizuar nga ajo që ndodhi, duke ndezur dritën.
Shtuar më 02/03/2019, ora 10:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori