Gruaja xheloze vret 26 vjeçaren që ishte ulur pranë burrit të saj në lokal (VIDEO)
Një3 grua në Brazil ka qëlluar për vdekje një vajzë, e cila ishte ulur pranë burrit të saj në një lokal.

Sipas mediave të huaja, pamjet tregojnë Dayane Rafaella de Silva Rodrigues 31 vjeçe, duke u futur të enjten në ndërtesën në Tiangua, Brazil.

Rodrigues vazhdoi të qëllonte drejt tryezës ku burri i saj dhe pesë miq ishin ulur, përfshirë 26-vjeçaren Djaiane Batista Barro duke e qëlluar atë për vdekje.
Shtuar më 23/02/2021, ora 09:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori