Gruaja ngec brenda makinës lodër (VIDEO)
Një grua ka ngecur brenda një makine lodër për gati një orë.

Gruaja skoceze u fut në makinën lodër si pjesë e një shakaje me familjarët e saj.

Por 34-vjeçarja, Zoe Archibald ngeci brenda saj.

Ishte babai i saj që i erdhi në ndihmë.

Ai preu makinën plastike me anë të një thike guzhine dhe pas një ore Zoe ishte e lirë.
Shtuar më 16/06/2019, ora 23:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori