Gruaja lind binjakë me baballarë të ndryshëm (VIDEO)
Një grua lind binjakë me baballarë të ndryshëm, njëri është burri kurse tjetri është i dashuri.

Ajo kishte një ofertë me një burrë tjetër dhe në fund, ajo nuk mund ta fshihte nga burri i saj, e vërteta doli në një mënyrë jo të mirë.

Një grua kineze lindi binjakë, ata kanë baballarë të ndryshëm dhe kjo u vërtetua me ADN. Gazeta kineze Strait Herald raportoi historinë pasi çifti shkoi në qendrën policore që ti regjistronin fëmijët në sistem.

Burri saj ishte i shokuar pasi që zbuloi që binjakët nuk ishin identik të njëjtë. Njëri nga fëmijët ishte shumë më ndryshe dhe nuk ngjante fare me fëmijën tjetër.

Testi i ADN e surprizoi burrin dhe e nxori në shesh të vërtetën. Më pas gruaja konfirmoi që kishte fjetur me një djalë tjetër.

Babai refuzoi që të rriste beben që nuk ishte e tij.
Shtuar më 02/06/2020, ora 15:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori