Gruaja kap burrin duke e tradhtuar, rreh keq atë dhe dashnoren (VIDEO)
Ndodh që disa prej atyre që tradhtojnë të mos e kenë problem të dalin në publik me të dashurat e tyre. Por, kësaj radhe punët nuk kanë shkuar siç kishte menduar ky burrë.

Bashkëshortja e tij mëson se ku ndodhej, e ndjek dhe në fund fare i fut një dru të mirë atij dhe të dashurës duke shkaktuar një rrëmujë të madhe në lokal.

Për më tepër, ndiqni pamjet, të cilat nuk kanë shumë nevojë për koment. /albeu.com/
Shtuar më 06/12/2017, ora 15:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori