Gruaja i la djalin dy vjeç: Unë lypja, ai i merrte lekët për hashash (VIDEO)
Sot në emisionin “Me Zemër të Hapur” të moderatores Evis Ahmeti trasmetuar në News24 ishte një baba i cili kërkoi të ballafaqohej me ish-bashkejetuesen. 29 vjeçari rrëfen se ka jetuar me gruan 5 vjet.

Nga bashkëjetesa ka lindur një djalë i cili aktualisht është 6 vjeç. Çifti është njohur nëpërmjet telefonit, shkak ka qënë djali i xhaxhait të gruas , i cili asokohe donte të njihej me motrën e 29 vjeçarit.

Pasi të rinjtë biseduan telefonikisht filluan të frekuentoheshin dhe pas një periudhe ata vendosën të bashkëjetonin.

Në bashkëjetesë marredhënia në çift filloi të kishte probleme, debatet e vazhdueshme dhe në fund dhuna e ushtruar nga ana 29 vjeçarit sollën ndarjen e çiftit.

Gruaja mori urdhër mbrojtjeje ndërsa 29 vjeçari u dënua dy herë për dhunë në familje.

Asokohe fëmija ishte vetëm 2 vjeç. Burri rrëfen se pasi doli nga burgu, ish bashkëjetuesia i la djalin dhe u largua.

Sot 29 vjeçari kërkon përballje me ish bashkjetuesen.

Ai kërkon një prokurë që ti lejojë të marrë djalin me vete për të nisur një jetë më të mirë në Gjermani, vend në të cilin burri thotë se ka mundësi të punësohet.

Në bashkëjetesë marredhënia në çift filloi të kishte probleme, debatet e vazhdueshme dhe në fund dhuna e ushtruar nga ana e 29 vjeçarit sollën ndarjen e çiftit. Gruaja mori urdhër mbrojtjeje ndërsa 29 vjeçari u dënua dy herë për dhunë në familje. Asokohe fëmija ishte vetëm 2 vjeç. Burri rrëfen se pasi doli nga burgu, ish-bashkëjetuesja i la djalin dhe u largua.

Në përballjen ‘live’ gruaja thodhi poshtë të gjitha pretendimet e 29-vjecarit. E reja tha se fëmija jetonte me të, dhe kur ai ishte në burg, ajo u martua në Kosovë, dhe ish-bashkëjetuesi, nuk e la të merrte fëmijën.

“Kisha frikë të përballesha me të. Ai më shkruante fjalë ofenduese në të gjithë rastet. Ndarja ka ardhur nga dhuna e tij. Unë do hap gjyq ndaj tij, nuk ka ditur të mbajë familje. Më solli në Kosovë të punoja si valltare, dhe unë qaja i thoja të lutem më ço në shtëpi nuk mundem. Unë dilja lypja me fëmi të vogël, ai merrte lekët blinte hashash, i jepte edhe djalit, merreni fëmijën, bëjini analizat.” tha ajo në një lidhje të drejpërdrejtë telefonike.

Shtuar më 21/05/2019, ora 15:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori