Grinden e shahen vetëm për karrigen e tyre! Shikoni sa duheshin dikur Edi dhe Monika (VIDEO)
Politikanët shqiptarë e kanë bërë baltë me pangopësinë e tyre për pushtet dhe para, aq sa tashmë askush nuk ka dyshim se parimet janë shkaqet e fundit që i çojnë ata në përplasje me njëri-tjetrin.

Monika Kryemadhi dhe Edi Rama duken sot si armiqtë më të mëdhenj të njëri-tjetrit, ku njëra e shan me prag shtëpie dhe tjetri e telendis në publik, por dikur ata duheshin shumë.

Ishte koha kur Rama sapo kishte nisur karrierën politike dhe pasi kishte prerë thonjtë siç shprehej dikur Fatos Nano, kandidonte për kreun e Bashkisë së Tiranës.

Në atë kohë, Monika Kryemadhi ishte në krye të FRESSH dhe kandidonte për Këshillin Bashkiak të Tiranës.

Rama dhe Kryemadhi nuk i kursejnë lëvdatat ndaj njëri-tjetrit me turmën përballë që duartroket.

“Është ca hilacak ky Edi Rama. E ardhmja e një kombi është rinia dhe ti Edi Rama fitove sepse ke rininë me vete. Urime”, do shprehej Kryemadhi, ndërsa kryeministri i sotëm e ngriti atë në qiell gjatë prezantimit. /albeu.com/

Shtuar më 01/10/2019, ora 10:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori