Grida Duma përlotet live: Rama po nxjerr shqiptarët nga shtëpia (VIDEO)
Deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma gjatë një bisede në studio për prishnjen e shtëpive në Shkozë.

Në përballjen me deputeten e PS-së, Milva Ikonomi, Grida Duma në një moment emocionohet dhe përlotet teksa fliste për prishjet dhe trajtimin e që u është bërë nga qeveria.

Grida Duma ishte një ndër zërat e fortë të PD-së kundër prishjes së shtëpive në Shkozë, prishje të cilat u shoqëruar edhe me protesta nga vetë banorët e prekur. /albeu.com/
Shtuar më 21/11/2017, ora 13:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori