Grida Duma-Gjinit të Portokallisë: Je "alpin" me çmim nga Xhelali (VIDEO)
Grida Duma, një ndër zërat kritikë brënda Partisë Demokratike, ishte pjesë e Portokallisë “Friend Request”, ku u përball me simpatizantin e saj më të flaktë, Gjinin.

Ajo doli pas mesnate në show-n televiziv ku shkëmbeu batuta me Gjinin dhe Salsanon. Sipas saj, Gjini tashmë nuk mund të quhet më "malok", por thjesht "alpin", ndërsa Salsano nuk ka rilindur fare sipas Dumës. Me mjaft mjeshtëri, ajo arriti që të merrte duartrokitjet e publikut, duke ia dalë përtej politikës. /albeu.com/
Shtuar më 02/01/2016, ora 10:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori