Krimet e Rënda lënë në burg pa afat Klement Balilin
Greta Koçi dhe Gena publikojnë këngën e re (VIDEO)
Pëlqej
Greta Koçi sapo ka publikuar këngën e saj më të re.

Por këtë herë ajo ka ardhur në duet me këngëtarin e njohur Genën.

Knëhga duket të jetë më këngë mjaft ritmikë.
Shtuar më 20/05/2018, ora 15:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori